تماس ضروری

09192441293

اسکالپ ونوجکت

در بین لوازم مصرفی بیمارستانی، وسایلی وجود دارند که کاربردهای زیادی دارند و در چندین حوزه درمانی قابل استفاده هستند. بیمارستان، درمانگاه ها، آزمایشگاه، دندانپزشکی، دامپزشکی و مطب های زیبایی نمونه ای از این مراکز هستند. سرنگ یکی از این لوازم است. بطور مثال ست سرم یا آنژیوکت گستردگی کمتری در مراکز معرفی شده دارند. اما سوزن پروانه ای ونوجکت و معمولی (غیر ونوجکت) تقریبا در در بسیاری از حوزه ها قابل استفاده است.

در بیمارستان و آزمایشگاه و دامداری برای خونگیری، دندانپزشکی و مطب‌های زیبایی برای جداسازی سرم کاربرد دارند. با رجوع به شرکت پارناطب می توانید خرید سوزن پروانه ای ونوجکت باکیفیت را براحتی انجام دهید. در ادامه به معرفی بیشتر این محصول پرداخته خواهد شد.سوزن پروانه‌ای ونوجکت نیز همانند بسیاری از لوازم مصرفی بیمارستانی انواع و اقسام مختلفی دارند. معمولا در بازار ایران دو نوع بیشتر کاربرد دارد. اسکالپ ونوجکت سبز و مشکی. سوزن ونوجکت مشکی گیج ۲۲ و ضخامت کمتری دارد. این چیج مناسب کودکان و افراد دارای رگ های حساس است. سوزن سبز، گیج ۲۱ و برای بزرگسالان مناسب می باشد.تمامی آزمایشگاه های خصوصی و دولتی و همچنین مراکز فروش لوازم مصرفی آزمایشگاهی می توانند انواع سوزن پروانه ای ونوجکت را از شرکت پارناطب سفارش دهند. سیستم ثبت سفارش و فروش شرکت ما کاملا اینترنتی است. می توانید برای ثبت محصولات مورد نظر خود، با بخش فروش شرکت ما تماس گرفته و هر تعداد که از این کالا و لوازم مصرفی دیگری که نیاز داشتید، سفارش دهید.

پست های اخیر

سرنگ سایز بزرگ

درباره ما

پارناطب در زمینه فروش و توزیع لوازم و تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی فعالیت می کند.پارناطب با بزرگترین تولیدکنندگان داخلی و خارجی و وارد کنندگان تجهیزات پزشکی همکاری می کند و توانسته است با حذف واسطه ها کالاهای پزشکی را با قیمتی بسیار مناسب به متقاضیان خود عرضه کند.

ساخته شده توسط سی فایو