تماس ضروری

09192441293

توزیع کننده سرنگ دامپزشکی فلزی

توزیع کننده سرنگ دامپزشکی فلزی فروشگاه های عرضه محصولات دامپزشکی تحت پوشش موسسه تولیدی ما می باشند که اقدام به تولید ابزار مورد نیاز متخصصان این عرصه باکیفیت بسیار مناسب نموده است.

متخصصان و متقاضیان خرید این دسته از محصولات می توانند در زمینه دسترسی آسان به این دسته از اقلام به سایت اینترنتی فروش موسسه ما مراجعه نموده و با انواع محصولات این موسسه آشنایی یافته، از مشاوره های تخصصی کارشناسان حاضر در این موسسه استفاده نموده همچنین در کنار این مهم امکان خرید آسان برای متقاضیان این محصولات ایجاد شده است.

سرنگ دامپزشکی فلزی

سایزهای متفاوت انواع سرنگ دامپزشکی

سایزهای متفاوت انواع سرنگ دامپزشکی

سرنگ یکی از ابزار های پر کار برده در زمینه تزریق دارو با اهداف مختلف و همچنین واکسن های پیشگیری از ابتلا به انواع بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرد در ادامه به بررسی سایز متفاوت انواع این محصول مانند سرنگ دامپزشکی بزرگ پرداخت خواهد شد:

  1. یکی از انواع این دسته از سرنگ های سرنگ اتوماتیک با سریVHS می باشد که دارای سایز های متنوع ۰٫۵ میل برای پرندگان و ۱٫۲٫۵ برای حیوانات به نسبت بزرگ تر مناسب می باشد.
  2. از انواع دیگر این محصول سرنگ اتوماتیک با سریFTS می باشد این سرنگ در سایز هایی مانند ۰٫۵ و ۱٫۲٫۵ ارائه شده است و در اکثر موارد برای تزریق و واکسینه نمودن طیور مصرف می گردد.
  3. یکی از انواع پرکاربرد این محصول سرنگ فلزی تمام اتوماتیک با سری مناسب BHS می باشد این نوع از محصولات در بیشتر اوقات برای واکسیناسیون و تزریق داروهای دام مورد استفاده قرار گرفته و به دلیل کارایی بالا آن مصرف می شود.
  4. یکی دیگر از انواع این محصول مدل سرنگ دوقلو و تمام اتوماتیک است که در سایز های۲ و ۵ آن ارائه شده و به دلیل حجم بالا دوز قابل ذخیره در آن کارایی بالایی برای واکسیناسیون دام در تعداد بسیار بالا با سرعت و دقت بسیار مناسب به متخصصان این عرضه ارائه نموده است.

پخش کننده سرنگ دامپزشکی فلزی

پخش کننده سرنگ دامپزشکی فلزی

پخش کننده سرنگ دامپزشکی فلزی فروشگاه های تحت پوشش موسسه تولیدی ما می باشند که با شناخت کامل از نیاز متخصصان این عرصه اقدام به تهیه و توزیع سرنگ مناسب دامپزشکی با کیفیت بسیار بالا نموده و نیز این مهم تاثیر بسزایی در جلب اعتماد و رضایت مشتریان پر شما این تولید کننده ابزار دامپزشکی داشته است.

یکی دیگر از شیوه های دسترسی ایجاد شده برای متقاضیان محصولات دامپزشکی مراجعه به سایت فروش این موسسه می باشد شما با حضور در این فروشگاه امکان آشنایی با انواع محصولات ما را به دست آورده، می توانید از نظرات کارشناسان و متخصصان فعال در این مرکز استفاده نمایید و در کنار آن به آسانی به خرید اقلام مورد نظر خود به پردازید.

پست های اخیر

سرنگ سایز بزرگ

درباره ما

پارناطب در زمینه فروش و توزیع لوازم و تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی فعالیت می کند.پارناطب با بزرگترین تولیدکنندگان داخلی و خارجی و وارد کنندگان تجهیزات پزشکی همکاری می کند و توانسته است با حذف واسطه ها کالاهای پزشکی را با قیمتی بسیار مناسب به متقاضیان خود عرضه کند.

ساخته شده توسط سی فایو