تماس ضروری

09192441293

سرنگ سایز بزرگ
توزیع کنندگان سرنگ سایز بزرگ

سرنگ سایز بزرگ نوعی سرنگ تزریقی مورد نیاز در اماکن درمانی می باشد که در مواقعی که لازم است حجم زیادی از دارو با فشار کم وارد بدن شود، مورد استفاده قرار می گیرند؛ بنابراین وسایلی حائز اهمیت و مهم هستند. توزیع کنندگان سرنگ سایز بزرگ بهترین برند های این وسیله را عرضه می کنند که استریل شده و بهداشتی بوده و در قالب مناسبترین بسته بندی ها با قیمت هایی مناسب عرضه می شوند.

سرنگ سایز بزرگ

ویژگی سرنگ های سایز بزرگ استاندارد

ویژگی سرنگ های سایز بزرگ استانداردسرنگ ها از وسایل بهداشتی مهمی هستند که در بخش تزریقات استفاده می شوند؛ این وسایل دارای انواع مختلفی می باشند که سرنگ های بزرگ دسته ای از آنها می باشند که در اینجا به بیان ویژگی های مربوط به آنها پرداخته می شود:

  1. سرنگ استاندارد بزرگ از نظر شکل ظاهری مشابه سایر سرنگ ها می باشند.
  2. اندازه ای بزرگتر دارند به طوری که بسته به نوع سرنگ حجم های مختلفی از دارو تا ۵۰ سی سی را در خود جای می دهند.
  3. دارای نشانه گذاری می باشند و وسایلی مدرج هستند.
  4. معمولا دارای رنگ سفید هستند.
  5. از مواد اولیه درجه یک ساخته می شوند.
  6. مانند دیگر سرنگ ها از یک استوانه و یک پیستون ساخته می شوند که هدایت دارو را با استفاده از وارد کردن فشار به آنها می توان انجام داد.
  7. امکان نصب سر سوزن های مخصوص نیز به آنها وجود دارد.

و… بنابراین برای تزریق بسیاری از داروها از آنها استفاده می شود و کاربرد های زیادی در پزشکی و محیط های درمانی دارند.

فروش فوق العاده سرنگ سایز بزرگ

فروش فوق العاده سرنگ سایز بزرگسرنگ های سایز بزرگ نیز مانند دیگر وسایل درمانی همواره مورد نیاز هستند؛ به همین دلیل تولید آنها به صورت استاندارد و استریل شده در کارخانجات مربوطه انجام می پذیرد و وسایلی با میزان عرضه و تقاضای بالا می باشند.

فروش فوق العاده انواع سرنگ سایز بزرگ استاندارد که اغلب ساخت داخل از کشور هستند و محصولاتی با کیفیت می باشند، در این مجموعه به انجام می رسد و تنوع محصولات بالا بوده و انواع سایز سرنگ در میان آنها یافت می شود که جهت فروش آنها از روش های اینترنتی استفاده می گردد و به این ترتیب خریداران در هر نقطه از کشور و با استفاده از آنها می توانند نیاز های خود را به ثبت برسانند و در کوتاهترین مدت ممکن تحویل بگیرد.

با عرضه مستقیم این سرنگ ها مناسب ترین قیمت های روز برای آنها در نظر گرفته می شود که بر اساس نرخ های تولیدی بوده و ارقامی بسیار مناسب و ارزان تر از سایر مراکز فروش دارد و در صورت سفارش آنها به صورت عمده، امکان خرید آنها با قیمت های ارزان نیز وجود خواهد داشت.

پست های اخیر

سرنگ سایز بزرگ

درباره ما

پارناطب در زمینه فروش و توزیع لوازم و تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی فعالیت می کند.پارناطب با بزرگترین تولیدکنندگان داخلی و خارجی و وارد کنندگان تجهیزات پزشکی همکاری می کند و توانسته است با حذف واسطه ها کالاهای پزشکی را با قیمتی بسیار مناسب به متقاضیان خود عرضه کند.

ساخته شده توسط سی فایو