تماس ضروری

09192441293

تولید سرنگ تزریقی عمده

سرنگ های تزریقی از شناخته شده ترین محصولات پزشکی هستند که کاربرد آنها بسیار وسیع و گسترده خواهد بود.

تولید سرنگ تزریقی عمده با استفاده از مواد پلاستیکی و یا شیشه ای درجه یک انجام می شود، این تولیدات مطابق با استانداردهای جهانی خواهند بود و در نهایت واحدهای نظارتی به بررسی کیفی و سپس ارائه گواهی تائید خواهند پرداخت.

تولید انواع سرنگ تزریقی و خرید آن از دیگر کشورها توانسته نیاز بازارهای ما را برطرف کرده و همگان را از مزیت های ویژه ای که دارد بهره مند سازد.

سرنگ تزریقی عمده

آشنایی با انواع سرنگ تزریقی

آشنایی با انواع سرنگ تزریقی

سرنگ ها از جمله محصولات تزریقی هستند که با استفاده از آن می توان دارو را به بدن بیماران منتقل کرد، حتماً شما هم بارها و بارها آن را از نزدیک دیده اید و می دانید که در قسمت انتهایی آن، قسمت استوانه ای با انتهای کوچک در سرنگ وجود دارد که سوزن به این قسمت اتصال خواهد یافت؛ در داخل این قسمت پیستون حرکت کرده و عمل تزریق انجام می شود.

البته باید بدانید که سرنگ ها و سوزن ها بسیار متنوع می باشند و با استفاده از هرکدام می توان میزان مشخصی از دارو را به بافت خاصی از بدن تزریق کرد.

انواع سرنگ تزریقی:

  1. وریدی
  2. زیرجلدی
  3. داخلی جلدی
  4. داخل عضله

تشخیص این که کدام نوع از سرنگ می بایست برای تزریق استفاده شود بر عهده پرستاران است، نکته مهمی که همه ما آن را می دانیم این است که مجموعه این سرنگ ها یکبار مصرف می باشند و به همین دلیل از قیمت پایینی برخوردار می باشند.

ضمن آنکه استفاده از آنها توسط پرستار بسیار آسان خواهد بود؛ تنها کافی است سوزن متصل به آن داخل محلول قرار گرفته و پیستون سرنگ به طرف بیرون کشیده شود، بدین ترتیب سرنگ از مایع پر می شود و در بدن بیمار تخلیه خواهد شد.

صادرات سرنگ تزریقی عمده

صادرات سرنگ تزریقی عمده

ابزارآلات و تجهیزات بهداشتی، محصولاتی هستند که خرید و فروش آنها از جانب واحدهای بهداشت و درمان از اهمیت بالایی برخوردار است؛ در واقع پیچیده ترین نمونه از این محصولات که دستگاه های پیشرفته را شامل می شود تا ساده ترین آنها که شامل محصولاتی نظیر سرنگ بوده به صورت عمده در بازار یافت می شود که برای تامین نیاز مراکز بهداشتی، استفاده از آنها حائز اهمیت خواهد بود.

البته به غیر از بازارهای داخلی، صادرات سرنگ تزریقی عمده به کشورهای دیگر هم انجام می شود که از مهمترین آنها کشورهای همسایه هستند.

خرید عمده انواع مختلف از این سرنگ آزمایشگاهی از جمله سرنگ تزریقی پلاستیکی باعث می شود که قیمت بسیار کمتری را در ازای دریافت تعداد بیشتری از این محصولات بپردازند و این خرید آنها را به صرفه تر از همیشه خواهد کرد.

پست های اخیر

سرنگ سایز بزرگ

درباره ما

پارناطب در زمینه فروش و توزیع لوازم و تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی فعالیت می کند.پارناطب با بزرگترین تولیدکنندگان داخلی و خارجی و وارد کنندگان تجهیزات پزشکی همکاری می کند و توانسته است با حذف واسطه ها کالاهای پزشکی را با قیمتی بسیار مناسب به متقاضیان خود عرضه کند.

ساخته شده توسط سی فایو