تماس ضروری

09192441293

سرسوزن انسولین نووفاین

شرکت پارناطب به عنوان مرکز پخش سوزن انسولین نووفاین اصل دانمارک در کشور در حال فعالیت است. این سوزن یا سرسوزن قلم انسولین، کالایی دیابتی است. فقط برای تزریق انسولین به بیماران دیابتی استفاه می شود. این محصول ساخت شرکت نوونوردیسک دانمارک می باشد. این شرکت معروفترین شرکت ساخت انسولین و کالاهای مربوط به تزریقات انسولین در دنیاست. در کشور ما ممکن است شرکت یا کشور سازنده آن را نشناسند، ولی از کیفیت بالای این سرسوزن آگاهی دارند. در این محتوا سعی میشود که یکی از بهترین سرسوزن های قلم انسولین بازار ایران به شما معرفی شود.

یکی از بهترین این محصولات، سوزن انسولین نووفاین است. این محصول توسط یکی از معتبرترین شرکت داروسازی دنیا به نام نوونوردیسک تولید می شود. تکنولوژی به کار رفته در ساخت آن منحصر به فرد است. عدم درد، استفاده چندین باره از آن و عدم خونریزی پس از تزریق از ویژگی های مهم این محصول است.

خرید سوزن انسولین نووفاین در شرکت ما می تواند دغدغه بیماران دیابتی برای تامین این محصول را برطرف کند. این سرسوزن قلم انسولین همیشه در شرکت ما موجود است و می توانید هر وقت که نیاز به این کالا داشتید با شرکت ما تماس بگیرید تا بتوانیم یکی از بهترین سوزن های انسولین بازار را برای شما ارسال کنیم.

پست های اخیر

سرنگ سایز بزرگ

درباره ما

پارناطب در زمینه فروش و توزیع لوازم و تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی فعالیت می کند.پارناطب با بزرگترین تولیدکنندگان داخلی و خارجی و وارد کنندگان تجهیزات پزشکی همکاری می کند و توانسته است با حذف واسطه ها کالاهای پزشکی را با قیمتی بسیار مناسب به متقاضیان خود عرضه کند.

ساخته شده توسط سی فایو