تماس ضروری

09192441293

سرسوزن قلم انسولین BD

سرسوزن انسولین BD سایز ۶ یکی از بهترین و محبوب ترین سرسوزن های برند بی دی است و برای طیف بیشتری از بیماران دیابتی قابل استفاده است و برای هر قلم انسولینی مناسب است. بیماران دیابتی که ترس از سوزن و سرنگ انسولین دارند می توانند سرسوزن انسولین BD را از شرکت پارناطب خریداری کنندشرکت آمریکایی Becton-Dickinson در حوزه ساخت تجهیزات و داروهای پزشکی فعالیت می کند و در بسیاری از کشورهای دنیا نمایندگی دارد.

در ایران بسیاری از محصولات این شرکت از طریق واردات از مراجع و مبادی قانونی وارد کشور می شود. سرسوزن انسولین BD از جمله محصولات این شرکت است که اغلب بیماران دیابتی با آن آشنایی دارند و همیشه از آن استفاده می کنند.سرسوزن انسولین BD سایز ۶ میلیمتری مخصوص بزرگسالان و افراد چاق است. سایز ۶ میلی متر به معنای طول سرسوزن است که باید تا بافت چربی فرو رود و در این ناحیه تزریق شود. گاهی مشاهده می شود که خبر کمبود این سرسوزن در بازار پخش می شود؛ در حالی که به هیچ وجه خبر درستی نیست.

شرکت پارناطب از زمان تاسیس خود، همیشه محصولات BD علی الخصوص این سرسوزن درجه یک را موجود داشته و هدفمند به بازار تزریق می کند تا به قیمت مناسب به مصرف کننده واقعی برسد

پست های اخیر

سرنگ سایز بزرگ

درباره ما

پارناطب در زمینه فروش و توزیع لوازم و تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی فعالیت می کند.پارناطب با بزرگترین تولیدکنندگان داخلی و خارجی و وارد کنندگان تجهیزات پزشکی همکاری می کند و توانسته است با حذف واسطه ها کالاهای پزشکی را با قیمتی بسیار مناسب به متقاضیان خود عرضه کند.

ساخته شده توسط سی فایو