تماس ضروری

09192441293

سرنگ تزریق بوتاکس

سرنگ تزریق بوتاکس و انواع فیلرها باید خصوصیات خاصی داشته باشد تا بتوان از آن برای این کار استفاده کرد. سرسوزن بسیار نازک و روان بودن حرکت پیستون در سیلندر سرنگ بسیار مهم است. بهترین سرنگ برای اینکار، سرنگ انسولین BD است که تقریبا تمامی افراد مشغول در این حرفه با آن آشنایی دارند. فروش ویژه سرنگ تزریق بوتاکس BD در شرکت پارناطب همانند مراحل قبل ادامه دارد و در ظرفیت های ۱، ۰/۵ و ۰/۳ سی سی به فروش می رسد. واردات و توزیع عمده این سرنگ بطور عمده توسط شرکت ما در بازه های زمانی مختلف در طول سال انجام می شود.

هدف از این کار جلوگیری از نوسانات شدید قیمت سرنگ BD است تا تمامی مطب های زیبایی سراسر کشور بتوانند این سرنگ تزریق بوتاکس درجه یک را براحتی و با قیمت مناسب خریداری کنند.از ویژگی های خوبی که از سرنگ تزریق بوتاکس BD می توان بیان کرد، نوع درجه بندی آن است. این درجه بندی کاملا دقیق و بسیار خوانا بوده و باعث رضایت مصرف کننده شده است. از طرف دیگر حرکت سرنگ بسیار روان و نرم می باشد و پزشک براحتی می تواند حجم های دلخواهی از مواد را تزریق کند.

ویژگی دیگری که باعث شده سرنگ بی دی خاص ترین و پرفروش ترین سرنگ دنیا باشد و داد و ستد آن با حجم های بالا انجام شود این است که بعد از اتمام تزریق هیچ ماده ای درون سرنگ باقی نمی ماند و بنابراین هدر رفتی وجود نخواهد داشتسرنگ تزریق بوتاکس BD در جعبه های ۱۰۰ عددی که ۱۰ بسته ده عددی سرنگ در آن گنجانده شده به فروش می رسد. سفارش این کالا بصورت اینترنتی و آنلاین است و پذیرش حضوری فعلا مقدور نمی باشد. راه ارتباطی با شرکت پارنا طب، در سایت اینترنتی ما درج شده است و مشاوران ما در طول هفته آماده پاسخگویی به تماس های شما هستند.

پست های اخیر

سرنگ سایز بزرگ

درباره ما

پارناطب در زمینه فروش و توزیع لوازم و تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی فعالیت می کند.پارناطب با بزرگترین تولیدکنندگان داخلی و خارجی و وارد کنندگان تجهیزات پزشکی همکاری می کند و توانسته است با حذف واسطه ها کالاهای پزشکی را با قیمتی بسیار مناسب به متقاضیان خود عرضه کند.

ساخته شده توسط سی فایو