تماس ضروری

09192441293

سرنگ شیشه ای BD

در اینجا قصد داریم یک محصول از این شرکت را معرفی کرده و شیوه خرید آن را به شما توضیح دهیم. این محصول سرنگ شیشه ای ۱ml لوئرلاک است. سرنگ های لوئرلاک یا سرپیچی قابلیت های فراوانتری نسبت به نوع معمولی آن دارند. در تزریقات مایعات با فشار بالا، اولویت خرید با این نوع سرنگ است. زیرا سرسوزن و تیوب متصل به این سرنگ ها به راحتی جدا نمی شود.

کاربرد اصلی سرنگ شیشه ای ۱ml لوئرلاک در تزریق مواد زیبایی است. تزریق بوتاکس، ژل لب و انواع فیلرها با این سرنگ امکانپذیر است. انتخاب اول هر پزشکی این سرنگ بوده و نمی تواند جایگزینی برای آن پیدا کند. به دلیل مصرف زیاد کلینیک های زیبایی، شرکت پارناطب اقدام به ثبت سفارش این کالا کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن و با واردات سرنگ بی دی، بدون واسطه این کالا را به این عزیزان تحویل می دهد.اما سرنگ شیشه ای ۱ml لوئرلاک بی دی بدون سرسوزن است. هر سرسوزن با هرگیجی را می توان به آن متصل کرد. سرسوزن های مزوتراپی و تزریقی با گیج های ۲۷، ۲۹، ۳۰ و ۳۱ آوا، وکتو و حلما قابل اتصال به این سرنگ هستند. در حین کار نیز می توان براحتی سرسوزن را جدا کرده و سوزن جدید را متصل کرد. اما باید به این نکته دقت داشته باشیم که برای هر فردی باید از یک سرنگ استفاده کرد.

پست های اخیر

سرنگ سایز بزرگ

درباره ما

پارناطب در زمینه فروش و توزیع لوازم و تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی فعالیت می کند.پارناطب با بزرگترین تولیدکنندگان داخلی و خارجی و وارد کنندگان تجهیزات پزشکی همکاری می کند و توانسته است با حذف واسطه ها کالاهای پزشکی را با قیمتی بسیار مناسب به متقاضیان خود عرضه کند.

ساخته شده توسط سی فایو