تماس ضروری

09192441293

سرنگ یک سی سی BD

در حال حاضر شاید شرکت ها و مراجع معدودی هستد که لوازم پزشکی خارجی مجوز دار را بفروش می رسانند. یکی از این مراکز شرکت پارناطب می باشد که توزیع کننده سرنگ بی دی لیبل دار ۱ سی سی در تهران و شهرستان هاست. این سرنگ لیبل دار برای تزریق انسولین بیماران دیابتی کاربرد زیادی دارد. در کشور ما از این سرنگ برای تزریقات انواع ژل های زیبایی و بوتاکس نیز استفاده می شود. از این رو کلینیک های زیبایی نیز از مشتریان ما محسوب می شوند.کالاهای پزشکی زیر نظر سازمان غذا و دارو قرار دارند. این سازمان به لوازم پزشکی نگاه ویژه ای دارد. زیرا در صورت عدم استانداردهای لازم، جان انسان را به خطر می اندازند. از این رو این سازمان پس از ورود کالاهای پزشکی به ورودی های کشور، برچسبی به عنوان برچسب اصالت رو آن می چسباند. این بدان معناست که این کالا مورد تایید بوده و از راه های قانونی و مطمئن حمل و نقل و انبار داری شده است. یکی از این کالاها که برای بیماران دیابتی بسیار مهم و استراتژیک می باشد، سرنگ بی دی لیبل دار ۱ سی سی است. این سرنگ جزء محصولات دیابتی است و نظارت ویژه ای روی آن انجام می شود. از داشتن استانداردهای لازم تا قیمت گذاری، همگی تحت نظارت سازمان های مربوطه است.

سرنگ بی دی لیبل دار ۱ سی سی دارای گیج ۳۱ و طول ۶ میلیمتری است. رنگ جعبه این سرنگ سبز است. در این جعبه ۱۰ بسته قرار داده شده که هر بسته محتوی ۱۰ سرنگ انسولین می باشد.کارشناسان فروش شرکت پارناطب آماده پاسخگویی به تماس های شما جهت خرید سرنگ بی دی لیبل دار ۱ سی سی با قیمت مناسب هستند. می توانید با شماره های ثایت شرکت و همراه کارشناسان ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

پست های اخیر

سرنگ سایز بزرگ

درباره ما

پارناطب در زمینه فروش و توزیع لوازم و تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی فعالیت می کند.پارناطب با بزرگترین تولیدکنندگان داخلی و خارجی و وارد کنندگان تجهیزات پزشکی همکاری می کند و توانسته است با حذف واسطه ها کالاهای پزشکی را با قیمتی بسیار مناسب به متقاضیان خود عرضه کند.

ساخته شده توسط سی فایو