تماس ضروری

09192441293

سوزن خونگیری ونوجکت

در جمع آوری نمونه های خون توسط ونوجکت یا لوله های خلأ خونگیری سرسوزن خاصی مورد نیاز می‌باشد. در این مرکز، فروش انواع سرسوزن ونوجکت داخلی و خارجی با بهترین قیمت انجام میگیرد. این محصول در آزمایشگاه ها و مراکز درمانی مختلف برای گرفتن خون از بیماران و مراجعه کنندگان بسیار پرمصرف میباشد. همچنین دامداریهای مختلف برای انجام آزمایشات دوره ای خود از این سرسوزن استفاده میکنند.

سرسوزن ونوجکت یکی از اصلیترین بخش های این سیستم خونگیری است. این وسیله در هولدر قرار گرفته و نیدل آن وارد رگ میشود. خلأ موجود در ونوجکت باعث ایجاد جریان خون به درون لوله خونگیری میشود. براحتی و در حجم دلخواه خون از افراد اخذ میشود.از سرسوزن های وارداتی موجود در بازار میتوان به سرسوزن ونوجکت گرینر، زاینل، کیما، آیست، سانلی و … اشاره کرد. تمامی این محصولات در شرکت پارناطب قابل سفارش میباشند. برای اطلاع از موجودی و استعلام قیمت روز این محصول، میتوانید با کارشناس فروش شرکت تماس بگیرید.

پست های اخیر

سرنگ سایز بزرگ

درباره ما

پارناطب در زمینه فروش و توزیع لوازم و تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی فعالیت می کند.پارناطب با بزرگترین تولیدکنندگان داخلی و خارجی و وارد کنندگان تجهیزات پزشکی همکاری می کند و توانسته است با حذف واسطه ها کالاهای پزشکی را با قیمتی بسیار مناسب به متقاضیان خود عرضه کند.

ساخته شده توسط سی فایو