تماس ضروری

09192441293

فروشندگان سرنگ دندان پزشکی یکبار مصرف

تجهیزات مورد استفاده در حرفه دندانپزشکی انواع مختلفی را شامل می شوند و یکی از نمونه های کاربردی و پرمصرف آن سرنگ می باشد. این روزها فروشندگان سرنگ دندانپزشکی یکبار مصرف این محصول را به شیوه های گوناگون و به صورت عمده و یا جزیی به خریداران ارائه می کنند و از فروش سرنگ دندانپزشکی سود خوبی به دست آورده و آن را در کوتاه ترین زمان به فروش می رسانند. ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

فروشندگان سرنگ دندان پزشکی یکبار مصرف

نکات طراحی سرنگ دندان پزشکی

نکات طراحی سرنگ دندان پزشکی طراحی سرنگ دندان پزشکی با توجه به نوع آن متفاوت می باشد. این محصول در انواع یکبار مصرف و فلزی طراحی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌و تولید می شود که هر کدام دارای قیمت و ویژگی های متفاوتی می باشند. این محصول برای تزریق داروهای بی حسی مورد استفاده قرار می گیرد و نوع یکبار مصرف آن در پیشگیری از انواع بیماری های مسری و ویروسی بسیار مؤثر است.

طراحی این سرنگ به صورت استوانه ای شکل است و علاوه بر تزریق دارو برای شستشو و ضدعفونی کردن قبل از پرکردن و جراحی دندان استفاده می شود و با توجه به طراحی استاندارد و مناسب از سطح کیفی بالا و کارایی مطلوبی برخوردار می باشد و تعویض سرسوزن در آن به آسانی انجام می شود همچنین مایع تزریقی از آن نشتی ندارد.

با توجه به کیفیت عالی و ویژگی های مثبت فراوان همچنین استریل بودن از فروش بالایی برخوردار می باشد و بسیاری از مراکز دندانپزشکی از خریداران عمده این سرنگ می باشند.

تولید کنندگان سرنگ دندان پزشکی یکبار مصرف

تولید کنندگان سرنگ دندان پزشکی یکبار مصرف در حال حاضر شرکت های تولیدی متعددی در داخل و خارج از کشور در زمینه تولید انواع تجهیزات دندانپزشکی از جمله سرنگ یکبار مصرف‌ مشغول فعالیت می باشند و این محصول را با بهره گیری از متریال درجه یک و توسط دستگاه های پیشرفته و مدرن با رعایت استاندارد های لازم طراحی و تولید می کنند.

هدف این شرکت های تولیدی عرضه محصولی با کارایی مطلوب و کیفیت بالا می باشد تا بتوانند ضمن به دست آوردن رضایت مشتری فروش خوبی از محصولات تولیدی خود داشته باشند.

این روزها بازار خرید و فروش انواع سرنگ دندانپزشکی بسیار پررونق‌ می باشد و دارای متقاضیان زیادی است که بسیاری از آنها این محصول را به صورت عمده و با قیمتی مناسب تهیه می کنند. یکی از معتبرترین مراکز فروش سرنگ دندان پزشکی درجه یک با بهترین قیمت و کیفیتی عالی همین شرکت می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه سفارش و ارسال محصول با کارشناسان واحد فروش در تماس باشید و آنها راهنمایی لازم را برای خریدی بهتر و آسان تر به مشتری ارائه می کنند تا بتواند با شناخت کامل اقدام به خرید نماید‌.

پست های اخیر

سرنگ سایز بزرگ

درباره ما

پارناطب در زمینه فروش و توزیع لوازم و تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی فعالیت می کند.پارناطب با بزرگترین تولیدکنندگان داخلی و خارجی و وارد کنندگان تجهیزات پزشکی همکاری می کند و توانسته است با حذف واسطه ها کالاهای پزشکی را با قیمتی بسیار مناسب به متقاضیان خود عرضه کند.

ساخته شده توسط سی فایو