تماس ضروری

09192441293

قیمت سرنگ شیشه ای آزمایشگاهی

با بیشتر شدن، علم و فناوری در همه ی زمینه ها، روز به روز شاهد پیشرفت در زمینه ی تجهیزات پزشکی هستیم. سرنگ شیشه ای یکی از ابزاری است که در آزمایشگاه ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. ما در اینجا یک سرنگ شیشه ای آزمایشگاهی درجه یک را به شما معرفی خواهیم کرد. این سرنگ شیشه ای علاوه بر کیفیت بالایی که دارد، از قیمت خوب و مناسبی هم برخوردار می باشد.

 

آشنایی با کاربرد سرنگ شیشه ای

سرنگ آزمایشگاهی، جنس شیشه ای دارد و در آزمایشگاه ها بسیار پرکاربرد می باشد و به طور کلی می توان گفت، این محصول، یکی از تجهیزات اصلی آزمایشگاه ها به حساب می آید. در ادامه در مورد کاربرد سرنگ شیشه ای صحبت خواهیم کرد.

این سرنگ شیشه ای، به دلیل جنس شیشه ای مقاومی که دارد، بسیار با دوام می باشد. باید گفت، معمولا از این سرنگ شیشه ای، زمانی استفاده می شود، که مواد استفاده شده در محیط آزمایشگاه، اسیدی باشد یا موادی که سرنگ پلاستیکی تحمل آن مواد را نداشته باشد، این محصول مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که اگر محلول شیمیایی در سرنگ پلاستیکی ریخته شود آن سرنگ پلاستیکی توانایی حفظ این مواد را ندارد و در آن حل می شود.

در ادامه باید گفت، این سرنگ شیشه ای از جنسی عالی و مرغوب تهیه شده است به همین خاطر، ماندگاری بالایی دارد و به راحتی قابل شستشو می باشد. یکی از ویژگی های مهم این محصول، یکبار مصرف نبودن این سرنگ می باشد، چرا که به دلیل شیشه بودن این سرنگ، به راحتی در دفعات متعدد قابل استفاده می باشد.لازم به ذکر است، این محصول به راحتی شسته و ضدعفونی می شود و به هیچ عنوان، ذره ای آلودگی و هوای اضافی در سرنگ باقی نمی ماند.

شایان به ذکر است، این سرنگ قابلیت اتوکلاو کردن را هم دارد که این امر اهمیت وافری در زمینه ی پزشکی و آزمایشگاهی دارد.

فروش ویژه سرنگ شیشه ای آزمایشگاهی

پخش انواع سرنگ شیشه ای، به دلیل تقاضای بیش از حد متقاضیان در زمینه ی آزمایشگاهی، در حجم بالا صورت می گیرد. لازم به ذکر است، این سرنگ شیشه ای آزمایشگاهی، فروش ویژه ای را برای مشتریان ارائه داده است. به همین منوال، این محصول با وجود کیفیت بی نظیری که دارد، دارای قیمتی باور نکردنی و استثنایی می باشد. این سرنگ، از قیمتی ارزان و مناسبی برخوردار می باشد.

در آخر باید اضافه کرد، مشتریانی که مایل به خرید این سرنگ شیشه ای آزمایشگاهی هستند، می توانند از طریق این سایت معتبر، این محصول پرکاربرد در زمینه ی آزمایشگاهی را خریداری کنند.

پست های اخیر

سرنگ سایز بزرگ

درباره ما

پارناطب در زمینه فروش و توزیع لوازم و تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی فعالیت می کند.پارناطب با بزرگترین تولیدکنندگان داخلی و خارجی و وارد کنندگان تجهیزات پزشکی همکاری می کند و توانسته است با حذف واسطه ها کالاهای پزشکی را با قیمتی بسیار مناسب به متقاضیان خود عرضه کند.

ساخته شده توسط سی فایو