تماس ضروری

09192441293

میکروکانولا

میکروکانولا نوعی سرسوزن نسل جدید با طراحی ویژه است که در تزریق مواد مختلف که در جهت زیبایی کاربرد دارند استفاده میشود. پزشک متخصص زیبایی با استفاده از میکروکانولا مواد مورد نظر را با ایمنی بالا و بدون کمترین آسیب در نواحی مختلف تزریق میکند.

سرسوزن میکروکانولا در مزوتراپی و روشهای جدیدی که در جوانسازی صورت رواج پیدا کرده اند بسیار پرکاربرد هستند. همچنین در جراحی های زیبایی در نواحی خاص از این محصول استفاده میشود. جنس میکروکانولا از بهترین نوع استیل ضد زنگ میباشد. این استیل دارای استانداردهای پزشکی و بهداشت می‌باشد. بهمین دلیل هنگام کار با میکروکانولا براحتی میتوان مواد را تزریق کرد و هیچگونه آسیبی وارد نمیشود.

میکروکانولا در شرکت های مختلف داخلی و خارجی تولید میشود که قیمت متفاوتی دارند. معمولا قیمت این محصول به عواملی مثل کشور تولید کننده، مارک محصول، گیج و سایز آن بستگی دارد. فروش سرسوزن میکروکانولا با قیمت استثنایی در شرکت پارناطب انجام میشود.

پست های اخیر

سرنگ سایز بزرگ

درباره ما

پارناطب در زمینه فروش و توزیع لوازم و تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی فعالیت می کند.پارناطب با بزرگترین تولیدکنندگان داخلی و خارجی و وارد کنندگان تجهیزات پزشکی همکاری می کند و توانسته است با حذف واسطه ها کالاهای پزشکی را با قیمتی بسیار مناسب به متقاضیان خود عرضه کند.

ساخته شده توسط سی فایو